I INFORMACJE OGÓLNE

1. Rozpoczęcie roku szkolnego w klasach I i IV odbędzie się w sali gimnastycznej z uwzględnieniem wszystkich zasad bezpieczeństwa.
  2. Rozpoczęcie roku szkolnego w klasach II - III oraz V - VIII odbędzie się w salach lekcyjnych z uwzględnieniem wszystkich zasad bezpieczeństwa.

II HARMONOGRAM ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO

8c – sala 219

K.Fediuk

III PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA

Rozpoczęcie roku szkolnego w sali gimnastycznej szkoły klasy 1 i 4.

1. Dziecko powinno zostać przyprowadzone przez jednego rodzica/opiekuna, uczeń i rodzic/opiekun zobowiązani, są po wejściu do sali gimnastycznej zdezynfekować ręce i założyć maseczkę zakrywającą usta i nos, a w przypadku przeciwwskazań zdrowotnych przyłbicę.
  2. Na teren szkoły wchodzi uczeń z jednym rodzicem/opiekunem zachowują bezpieczny dystans społeczny z pozostałymi uczniami rodzicami /opiekunami 1,5m.
  3. Podczas rozpoczęcia roku szkolnego w sali gimnastycznej będzie przebywać jedna klasa.
  4. Uczniowie klasy i ich rodzice/opiekunowie z wychowawcą zachowują dystans społeczny minimum 1,5m.
  5. Rodzice/opiekunowie lub uczniowie powinni posiadać ze sobą notes i długopis w celu zapisania informacji i planu lekcji.
  6. Po zakończeniu spotkania uczniowie wraz z rodzicami/opiekunami niezwłocznie opuszczają teren szkoły z zachowaniem dystansu społecznego.

Rozpoczęcie roku szkolnego w salach klasy 2 – 3

1. Dziecko powinno zostać przyprowadzone przez jednego rodzica/opiekuna o wyznaczonej w harmonogramie godzinie na dziedziniec szkoły, następnie uczniowie zostaną odebrani przez wychowawcę klasy i przejdą wspólnie do sali.
  2. Po wejściu do szkoły uczniowie myją ręce.
  3. Na teren szkoły wchodzi jedynie uczeń. Rodzice/opiekunowie pozostają przed wejściem do budynku szkolnego zachowują bezpieczny dystans społeczny z pozostałymi rodzicami /opiekunami 1,5m.
  4. Podczas rozpoczęcia roku szkolnego w sali przebywają uczniowie klasy z wychowawcą. Uczniowie klasy z wychowawcą zachowują dystans społeczny minimum 1,5 m.
  5. Uczniowie powinni posiadać ze sobą notes i długopis w celu zapisania informacji i planu lekcji.
  6. Po zakończeniu spotkania uczniowie zostają odprowadzeni na dziedziniec szkoły i opuszczają teren szkoły z zachowaniem dystansu społecznego i wraz z rodzicami/opiekunami rozchodzą się aby uniknąć gromadzenia się na dziedzińcu i przed budynkiem szkoły.

Rozpoczęcie roku szkolnego w salach klasy 5-8

1. Uczeń przychodzi do szkoły punktualnie o wyznaczonej w harmonogramie godzinie.
  2. Uczeń przed wejściem do szkoły zobowiązany jest zdezynfekować ręce i założyć maseczkę.
  3. Na teren szkoły wchodzi jedynie uczeń.
  5. Uczniowie przynoszą ze sobą długopis i notes (kartkę) w celu zapisania informacji i planu lekcji.
  6. Po zakończeniu spotkania uczniowie zostają odprowadzeni przez wychowawcę na dziedziniec i opuszczają teren szkoły z zachowaniem dystansu społecznego rozchodzą się aby uniknąć gromadzenia się na dziedzińcu i przed budynkiem szkoły.